Zanim poznamy się osobiście, przekonaj się, że tworzymy zgrany zespół. Żadnych uniesień nad naszą wyjątkowością – słowo harcerza!

Aneta
Założyciel, Projektant

Ostoja spokoju i racjonalnego myślenia – tak o Anecie mówią klienci. Jest osobą pragmatyczną, co sprawdza się w realiach budowy. Korzysta z wyobraźni w granicach rozsądku. Wie, kiedy wizja pokrywa się z rzeczywistością. Zamiast rozwiązywać problemy, woli im zapobiegać.

Anna
Projektant

Siostrzana siła górą! Z Anetą łączą ją nie tylko więzy krwi, ale też kompetencje. Wspólnie osiągają najlepsze efekty pracy. Ania projektuje, nadzoruje prace wykończeniowe, prowadzi nadzory inwestorskie – nigdy nie brakuje jej sił.

„Kontakt z Panią był tym lepszy, że jest Pani pozytywnie nastawioną, znakomicie zorganizowaną, bardzo konkretną osobą, dbającą ponadto o dobre relacje z klientem. Jest Pani bardzo rzeczowa i cenimy sobie to, że była Pani dla nas dostępna zawsze gdy tego potrzebowaliśmy.”

— Marek W.

A teraz wyobraź sobie, jak siadamy przy stole, by omówić Twój projekt. Źrenice się rozszerzają, powstają twórcze pomysły.

Zderzamy je z realiami. Szukamy optymalnych rozwiązań. Jedna drugą motywuje, czasem sprowadza na ziemię. Synergia, z której możesz korzystać do woli!

Adam
Założyciel

Wolny elektron – planuje, konstruuje, pisze, ulepsza, zadaje niewygodne pytania. Jedną nogą w biurze, drugą w pracowni stolarskiej. Dzisiaj przekłada koncepcje projektantów na język maszyn i dokumentację techniczną. Kiedy indziej rozgryza marketing firmy.

„Jakie były największe korzyści naszej współpracy? Przede wszystkim kontrola nad terminami oraz szybki postęp pracy. Niestandardowe rozwiązania oraz pomysły, które doceniamy każdego dnia.”

— Kamila i Tomek

Nie jesteśmy typowym producentem mebli.
Nie mamy parku maszyn w ogromnych halach.
Nie robimy mebli na akord.

Mamy za to zaangażowany zespół fachowców i entuzjastów wielu dziedzin. Spotykamy się w jednym miejscu, gdzie pracujemy nad wspólnymi projektami. To pomaga nam utrzymać kontrolę nad tym, co robimy.

Michał
Stolarz

Michał jest główną siłą napędową naszej pracowni meblowej. Dokumentację techniczną ma w małym palcu, a w oczach… poziomicę. To właśnie dzięki Michałowi nasze meble są zawsze solidnie zmontowane i nienagannie wypoziomowane.

Ryszard
Pomocnik stolarza

Oprócz pomocy przy składaniu mebli Ryszard dba o zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły. Ponadto opiekuje się naszymi samochodami. Wszystko po to, by gotowe meble dotarły na montaż na czas i w nienaruszonym stanie.