Poznaj drogę od projektu do realizacji. Bo dobra inwestycja to efekt współpracy trzech stron: inwestora, architekta i wykonawcy.

Krok 1

Spotkanie

To rozmowa zapoznawcza. Precyzujemy Twoje potrzeby i omawiamy szczegóły współpracy, tj. terminy realizacji, płatności czy obowiązki zespołu. Powstaje wstępna oferta. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Choć stajemy na wysokości zadania, abyś dał nam zielone światło. Wtedy sprawnie załatwiamy formalności i przechodzimy do drugiego etapu.

Krok 2

Projekt funkcjonalny

Przeprowadzamy inwentaryzację, ustalamy funkcje pomieszczeń i rozkład przestrzeni z uwzględnieniem elementów wyposażenia. Przydaje się znajomość zasad ergonomii. Wyobraź sobie, że codziennie stajesz na palcach, aby sięgnąć do szafki po kubek, a zamiast przestronnego salonu masz… rozbudowany korytarz. A teraz o tym zapomnij! Fachowy układ funkcjonalny pozwoli na wygodne korzystanie z przestrzeni i swobodną aranżację. Otrzymasz 2-3 najlepsze propozycje w postaci rzutu.

Krok 3

Projekt wizualny

Kiedy znamy rozmieszczenie przestrzeni, czas na aranżację wnętrza. Uwzględniamy stylistykę, w której czujesz się najlepiej (albo pomagamy Ci ją odnaleźć) i na tej podstawie starannie dobieramy kolorystykę, materiały, meble oraz wyposażenie. Całość dopełniamy odpowiednim oświetleniem i rozwiązaniami technologicznymi. To wszystko zobaczysz na wizualizacjach 3D.

Krok 4

Projekt wykonawczy

Papierkowa robota z myślą o wykonawcach. W formie cyfrowej i drukowanej sporządzamy dokumentację techniczną projektu, czyli wszystkie rzuty pomieszczeń oraz rysunki branżowe. Drogą elektroniczną otrzymujesz listę polecanych wykonawców, a także zestawienie użytych elementów wyposażenia – ich parametry, ilość, ceny i namiary na miejsca, w których są dostępne. Wszystko dopasowane do budżetu inwestycji.

Krok 5

Nadzór autorski

Ten etap to kropka na i – decyduje o ostatecznym odbiorze inwestycji. Polega na czuwaniu nad zgodnością realizacji z projektem i wprowadzaniu optymalnych rozwiązań. Zamiast „będzie Pan zadowolony” stawiamy na dopilnowanie szczegółów w kluczowych dla inwestycji momentach. W tym czasie możesz kontynuować spotkanie z klientem lub pościgać się na gokartach.